KULLANIM KOŞULLARI

Belenco Tezgah Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Belenco Tezgah´ya (Bu metinde " Belenco Tezgah " olarak kullanılacaktır) aittir.

Belenco Tezgah internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Belenco Tezgah ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Belenco Tezgahinternet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini www.belenco-tezgah.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://www.belenco-tezgah.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Belenco Tezgah internet sitesini ziyaret eden ve Belenco Tezgah sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

E-Bülten Belenco Tezgah Fiyatları ve kampanyaları konusunda bizden haberdar olun
Belenco Tezgah 2017 Tüm Hakları Saklıdır