KURUMSAL

Belenco Tezgah Kullanımı

 

Belenco Mutfak tezgahı

 


Mutfakta Belenco Mutfak Tezgahı, dünya standartlarında, üstün nitelikli, en moda, en şık kuvars yüzeylere sahip mutfaklar anlamına gelir.

Kuvars yüzeye sahip Belenco Mutfak Tezgahınızı kullanırken nelere dikkat etmelisiniz. ?

Aşağıda Belenco mutfak Tezgahı kullanıcıları için bilmeleri gereken her türlü detayı anlatmaya çalıştık, cevapları bulamadığınız her türlü sorunuzda 0 216 466 22 60 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Belenco Mutfak Tezgahı Özellikleri

  • Belenco su emmez
  • Gözeneksiz bir yüzeye sahiptir
  • Belenco Tezgah kimyasallara dayanımı yüksektir
  • Belenco  kirlenmeye karşı dirençlidir
  • Belenco Tezgah hardal, sirke, limon gibi maddelere dayanıklıdır
  • Belenco için yüzey koruyucu kullanmaya gerek yoktur
  • Belenco cilaya ihtiyaç duymaz
  • Belenco, günük temizlikle yıllarca kullanılabilir

Belenco Mutfak Tezgahının Günlük Temizliği

Tezgahınızda temizlik için nemli ve yumuşak bir bez ve sıvı deterjan kullanabilirsiniz.Durulama önemlidir ve her temizlik sonrası mutlaka yapılmalıdır.

Aşıdırıcı içeren temizleyiciler Belenco Mutfak tezgahınıza zarar vereceğinden dolayı kesinlikle kaçınılması gerekmektedir.

Belenco Tezgahınız cilalı parlak yüzeyi nedeniyle kir tutmama özelliğine sahiptir. Ancak herhangi bir kirlenme yada lekelenme durumunda tezgah beklemeden derhal temizlenmelidir.Aksi halde tezgahta uzun süre bekleyen leke ve kirlerin çıkması zor olabilecektir.

Bu şekilde oluşmuş lekeler dikkatlice belenco kuvarsa yüzeye zarar vermeden temizlenmelidir. Bunun için mutlaka deterjanlı su ile temizlik yapıp hemen ardından tezgah yüzeyi kurulanlamalıdır.Lekelerin zorluğuna göre çamaşır suyu içeriki deterjanda kullanılabilmektedir.

Belenco tezgahı uzun yıllar ilk günkü gibi kullanmak mümkündür. Uzun ömürlü tezgah kullanımı için tezgahı temizleme yöntemleri yerine tezgahı kirletmekten kaçınmanızı öneririz. Tezgah üzerinde birikip oluşacak yoğun yağ lekeleri ve pas lekeleri belenco tezgah için zorlayıcı lekelerdir. Özellikle tezgah temizliğinde bu tip lekelerin temizliği sırasında belenco tezgahın yüzey parlaklığının zarar görmemesine dikkat edilmelidir.

Belenco Mutfak tezgahı kuvars içeriklidir. Kuvars çok sert bir mineraldir bu nedenle Belenco tezgah çizilmelere karşı oldukça dirençlidir. Mutfak Tezgahı olarak kullanılan granit tezgah,çimstone tezgah ve mermer tezgaha göre çizilmeye en dirençli mutfak tezgahı Belenco Mutfak Tezgahıdır.

Belenco tezgah içerdiği kuvars minerali sayesinde parlaktır, beenco tezgahın parlak yüzeyi herhangi bir cila ile parlatılmamaktadır. Siz Belenco Mutfak tezgahınızın yüzeyine kesici,delici yada darbe sonucu zarar vermezseniz her zaman ilk günkü parlaklığında tezgahınız kullanımızda olacaktır. Bu nedenle kesme tahtası gibi yardımcı mutfak aletleri her zaman belenco tezgahınızın koruyucu malzemeleridir, sürekli kesme tahtası kullanılmalıdır.

Ayrıca belenco tezgahınızın üzerine buzdolabından yeni çıkmış malzeme yada aşırı sıcak malzemeler direk konulmamalı mutlaka nihale kullanılmalıdır.

E-Bülten Belenco Tezgah Fiyatları ve kampanyaları konusunda bizden haberdar olun
Belenco Tezgah 2017 Tüm Hakları Saklıdır